top of page

Mimari Sunum; Projelere özel planlanan iç mekan tasarımlarının müşteriye sunulmak üzere görselleştirilmesidir. Sadece mimari tasarım görsel sunumu hazırlanabileceği gibi müşteri talebi doğrultusunda hayata geçirilecek iç mekanların da uygulanmadan önce müşterilerimizin gözünde canlandırılmasına yönelik sunumlar da hazırlanabilmektedir. 

Hizmet verdiğimiz mimari sunum türleri:

İki Boyutlu Mimari Çizim

İki boyutlu çizimler daha çok projenizin tepeden veya karşıdan genel yerleşim planını görebilmenize yardımcı olan çizimlerdir. Projenin kat ve yerleşim planları bu iki boyutlu çizimlerle daha rahat bir şekilde anlaşılmaktadır.

Üç Boyutlu Mimari Çizim

Üç boyutlu mimari çizimler projenizi daha detaylı incelemenize yardımcı olacak çizim türüdür. Mekan tasarımlarınızın uygulamaya geçildiğinde tam olarak nasıl görüneceğine dair gerçekçi bir fikir edinmenizi sağlar. Render olarak da isimlendirilen bu üç boyutlu çizimleri talep etmeniz halinde taslak projeyi mimarımız sizin için hazırlamaktadır.

Görsel Sunum Paftası

Bir projeyi baştan sona, detaylı bir şekilde sunmak üzere grafik ağırlıklı sunumlardır. Projenin konusuna ve müşteri beklentisine göre farklılıklar göstermekle birlikte genel olarak proje amaçları, tasarım unsurları, konsepti, ilgili analiz ve teknik detayların, kısacası projenin hikayesinin poster sunum yöntemi ile karşı tarafa en iyi şekilde aktarılması için talep doğrultusunda hazırlanmaktadır. 

İç Mimari Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Dış Mekan Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Anahtar Teslim Yenileme Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Ürün Tasarımı Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

İşyeri Mimarlık ve İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Konut Mimarlık ve İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

bottom of page