top of page

Mimari İç Mekan Tasarımı ve Uygulama Hizmeti:

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ister tek bir oda ister tüm yapı iç mekanlarına yönelik baştan sona iç mimari ve uygulama veya tercih edilen hizmetleri sunuyoruz. Örneğin evinizin tüm iç mimarisini yapmamızı isteyebileceğiniz gibi, tek bir odasını tasarlamamızı veya işyerinize özel sadece ürün tasarımları ya da aydınlatma uygulamaları talep edebilirsiniz.

Projelerimizde İç Mekan Tasarımı yaparken nelere dikkat ediyoruz? 

Mimari tasarım ve stili her mekana özgü ve özel olarak dizayn edilmektedir. Farklı iç mimari projeler üretirken mekanın kullanım amacı, müşterilerimizin beğenileri ve talepleri, mekanın geçmişi, konumu, yapısal özellikleri, çevresel şartları, kullanım ihtiyaçları, sosyo-kültürel yapı gibi pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Projelerimizde Run Mimarlık çizgisini, dokunuşunu ve kalitesini eklemeyi de ihmal etmiyoruz.
 

Run Mimarlık'a özgü tasarım özellikleri nelerdir? 

Run Mimarlık olarak farklı, modern, sade olmasına karşın oldukça lüks ve şık alanlar yaratmayı seviyoruz. Köşeli ve retro çizgiler, keskin hatlı maskülen dokunuşlar yaptığımız projeler kimliğimizi yansıtıyor. Doğal malzemeler, özellikle de ahşap kullanımı projelerimizde olmazsa olmazlarımızdan.

Hangi iç mekan türleri üzerine çalışıyoruz?

Konut iç mekan tasarımları: Tüm iç mekanları veya talep edilen salon, oturma odası, yatak odası, yemek odası, çalışma odası, hobi odası, atölye, mutfak, banyo, giriş, hol, koridor gibi her türlü yaşam alanını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde planlıyor ve uyguluyoruz.

 

İşyeri iç mekan tasarımları:  Ticari amaç, ihtiyaç ve kullanımına uygun olarak ofis, mağaza, konaklama alanı, cafe, restaurant ve daha pek çok işyeri için tüm bina içi, daire, oda veya belli bir bölümünü tasarlayıp inşa ediyoruz.

İç Mekan Aydınlatma Tasarım ve Uygulaması Hizmetimiz:

İç Mekan dizaynlarında dikkat edilmesi gereken en önemli tasarım öğelerinden biri de aydınlatmadır.

Run Mimarlık olarak aydınlatma türü ve aydınlatma derecelendirmesine tasarım ve uygulamalarımızda büyük bir önem veriyoruz. Özellikli gizli aydınlatma ile mekanlarda göz yormayan bir ışıklandırma yaparken, bir yandan da farklı alan vurgularıyla çarpıcı ve lüks görünen bir atmosfer yaratıyoruz.

Dekorasyon ve Ürün Tasarımı Hizmetlerimiz:

Mekanın amacına, konseptine, tasarım stiline, müşterilerimizin yaşam tarzına, kullanım ihtiyaçlarına uygun iç mekan dekorasyonu ve ürün tasarımları yapıyoruz. Projeye özel mobilya, şömine, niş, raf, televizyon ünitesi gibi farklı ürünler dizayn edip üretim ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Zemin ve Duvar Tasarımları ve Uygulaması Hizmeti:

Mekanın dizayn ve kullanım amacına uygun şekilde zemin ve duvar tasarım ve kaplamaları hizmeti veriyoruz.

İç Zemin Tasarımı ve Uygulama: 
seramik, mermer, ahşap parke, doğal taş zemin kaplamaları

İç Duvar Tasarımı ve Uygulama: 
Boya badana; seramik, mermer, ahşap, doğal taş duvar kaplamaları; çıta tasarımları; asma tavan uygulaması ve dahası

Mutfak ve Banyo Tasarım ve Uygulama Hizmeti:

Mutfak ve banyolar da yapının diğer bölümleri gibi şık ve işlevsel olmalıdır. Suyla yüzey temasının yoğun olduğu bu alanlarda tesisat, yalıtım ve kullanılan malzemeler önem kazanmaktadır. Bu nedenle mutfak ve banyo projelerinde lake dolap ve porselen tezgah kullanmaya özen gösteriyoruz.

Proje şartlarına göre; Mutfak veya banyonun tesisat kontrolünden başlayarak tadilat, tesisat değişikliği, zemin ve duvar kaplamalardan mobilya, tezgah ve aydınlatmalara kadar baştan sona tüm alanı tasarlayıp inşa edebiliyoruz.

Dış Mekan Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Anahtar Teslim Yenileme Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Ürün Tasarımı Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Mimari Çizim Hizmeti detayları için lütfen tıklayınız.

İşyeri Mimarlık ve İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

Konut Mimarlık ve İnşaat Hizmet detayları için lütfen tıklayınız.

bottom of page