top of page
Altkat Mimari Fotoğraf_Run Mimarlık_Ev_5.jpg

HAKKIMIZDA

2010 yılından bu yana küçük bir apartman dairesinden, lüks villalara, çok katlı ofislere, restoranlardan otellere kadar birçok farklı projeyi hayata geçiriyoruz. İstanbul Beykoz merkezli faaliyet göstermekte olan mimarlık ofisimiz ile Acarkent villaları yenileme projeleri başta olmak üzere gerçekleştirdiğimiz her projede Run çizgi ve kalitesini ortaya koymuş olmanın gururunu yaşıyoruz. 

 

Ele aldığımız mimari, iç mimari ve mühendislik projelerinin yanı sıra Run Mimarlık kimliğini yansıtan ürün tasarımları geliştiriyoruz. Ürün tasarımları ve mekan uygulamalarından inşaat projelerine kadar hizmet verdiğimiz her projede, zamanında ve net bitişler iş prensibimizin en önemli parçası oldu. 

İhtiyaçların ötesinde çözümler sunan, işlevsel tasarımları benimsedik. Ahşap kullanımının ağırlıklı olduğu projelerimizde, doğal malzemeler olmazsa olmazımız dedik. Köşeli ve retro çizgilerden ilham aldık. Keskin hatlı, maskülen ve modern dokunuşlar yaptık. Zamanın ruhunu ve işlevini yitirmiş yapıları yenileyerek günümüzün ötesine taşıdık, onlara işlev kazandırdık ve güçlendirdik.

Var olanın ötesinde, hayal gücünün sınırlarını ortaya koyan projeleri hayata geçirmeye dair misyonumuzu ve motivasyonumuzu, dünya çapında işlevsel projeler geliştirme vizyonumuzla birleştirerek yolumuza devam ediyoruz. Run Mimarlık ile Çizginin ötesinde bir dünya yaratıyoruz.

EKİBİMİZ

Run Mimarlık'ta farklı uzmanlık alanlarındaki şirketlerin işbirliğiyle oluşan ekibimiz mekan ve yapıları disiplinler arası bir yaklaşımla projelendirmektedir.
 

Proje Yöneticilerimiz:

Can Cenberoğlu - İç Mimar

Emir Uzun- İnşaat Mühendisi

Volkan Düzgün - Harita Mühendisi

HAKKIMIZDAKİ GÖRÜŞLER

"Modern mimari ve tasarım üzerine, proje ve uygulama konusunda çok başarılı bir mimarlık firması.. Çalışmalarınızı takip ediyorum ve tebrik ediyorum.."

Hakan Metin

"Detay ve profesyonel çözümlerde en iyi mimarlık firması. En önemlisi verilen sözlerin tutulması. Emeğinize yüreğinize sağlık."

Ensar Tavukçuoğlu

"Yapı tasarım ve üretim sürecinde çok sayıda mimarlık ofisleri var fakat Run Mimarlık bunların içlerinde detay, takip, hız, süreçlerin yönetimlerini çok iyi yaptığından dolayı tercih sebeplerinin başında geldiğini düşünüyorum. Yapılan çalışmaların her biri ayrı bir konsept çalışma gibi özen göstermeleri yaptıkları işin mükemmelliğini ortaya koymaktadır.

Zafer Karademir

"Run Mimarlık ailesine özenli ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim."

Ezgi Keskin

İstanbul'da yenilenmeyi bekleyen ev veya işyeriniz mi var? Hem mimari hem de mühendislik tecrübelerimiz ile size hizmet verebiliriz.

bottom of page